Fala uderzeniowa Inne Depilacja laserowa w Białymstoku

Depilacja laserowa w BiałymstokuLaserowe usuwanie włosów jest szczególnie odpowiednie dla osób, które czują się niekomfortowo po tradycyjnych metodach usuwania włosów. Po kilku zabiegach depilacji laserowej możesz być pewien, że twoje włosy długo nie pojawią się na skórze. Jak działa depilacja laserowa i czy boli? Sprawdź przeciwwskazania do tej procedury i późniejsze zasady pielęgnacji.

 

Depilacja laserowa – dla kogo?

Laserowe usuwanie włosów jest zalecane dla osób, które mają tendencję do wrastania włosów i pojawiania się stanów zapalnych (trądzik i wypryski). Największą zaletą tego usuwania włosów jest to, że może całkowicie lub prawie całkowicie usunąć włosy z wybranych obszarów ciała. Oczywiście zabieg należy powtórzyć, ale po kilku zabiegach depilacji laserowej można cieszyć się gładką skórą przez kilka lat.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Podobnie jak w przypadku każdej procedury kosmetycznej, laserowe usuwanie włosów musi spełniać odpowiednie normy. Przeciwwskazania do depilacji laserowej to:

– Opalanie skóry

– Przyjmowanie leków fotouczulających (w tym antybiotyków stosowanych w leczeniu trądziku lub leków przeciwdepresyjnych), które powodują nieprawidłowe reakcje skórne na światło słoneczne i lasery;

– Ciąża;

– Guzy;

– Zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze w miejscu operacji;

– Używanie samoopalacza, brązu, doustnego β-karotenu;

– W miejscu zabiegu pojawiają się rude, siwe lub blond włosy.

 

Depilacja laserowa Białystok – przygotowanie do zabiegu

Powinieneś być dobrze przygotowany do zabiegów depilacji laserowej. Podobne przygotowania mogą potrwać do miesiąca. Dlatego najlepiej skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzi depilację i omówi szczegóły. Przygotowania do depilacji zwykle zależą od zdrowia osoby, koloru i jakości włosów. Istnieje jednak lista ofert przedoperacyjnych, które każdy musi przestrzegać:

– sześć miesięcy przed operacją powinieneś zrezygnować z doustnego leczenia retinoidami;

– Konieczne jest zatrzymanie usuwania włosów (usuwanie włosów) na miesiąc przed planowaną operacją.

– Zaprzestanie korzystania z maści z retinoidami trzy tygodnie przed operacją.

– Przed zabiegiem należy unikać opalania przez kilka tygodni (w tym solarium).

– W przypadku opalenizny uzyskanej za pomocą środków samoopalających można usunąć włosy dopiero po usunięciu opalenizny.

Depilacja laserowa Białystok – przebieg zabiegu

Przed operacją pacjent proszony jest o wypełnienie krótkiej ankiety, która zawiera pytania dotyczące ogólnego stanu zdrowia, chorób w przeszłości i zastosowanych leków. Następnie wykonywany jest test laserowy na skórze, aby zobaczyć, jak reaguje na podobne bodźce. Jeśli wszystko jest w porządku, można kontynuować proces. Lekarze zwykle używają lasera, który jest absorbowany przez melaninę w mieszkach włosowych. Melanina odbiera energię przesyłaną przez laser. W ten sposób całe owłosienie zostaje zniszczone. Po depilacji laserowej Białystok należy używać środka łagodzącego.

Laserowe usuwanie włosów nie jest jednorazowym zabiegiem, ponieważ włosy nie odrastają w tym samym czasie. Niektóre z nich znajdują się w fazie wzrostu i reagują na laser. Inni są w stanie uśpienia, a ich mieszki mają zbyt mało melaniny, aby zareagować na laser. Proces ten zwykle powtarza się raz w miesiącu, około pół roku, a następnie raz w roku.

Niestety, trudno jest usunąć włosy w 100%. Niektóre z nich staną się cieńsze i jaśniejsze, co uniemożliwi dalsze leczenie. Jeśli masz zaburzenia hormonalne i zespół nadwrażliwości pęcherzyków, powinieneś również odłożyć wizytę w klinice, do momentu w którym poziom hormonu będzie prawidłowy.

Depilacja laserowa – po zabiegu

Po operacji pojawiło się podrażnienie i obrzęk menstruacyjny. Kilka godzin po operacji obrzęk i zaczerwienienie zwykle znikają. Czasami może to jednak potrwać kilka dni. Po zakończeniu procedury unikaj: – Gorącej kąpieli

– Korzystania z sauny lub basenu;

– Stymulowania skóry preparatami zawierającymi alkohol lub alkohol;

– Około 2 tygodnie po depilacji laserowej należy unikać złuszczania i łuszczenia;

– Do trzech tygodni po zabiegu opalanie jest całkowicie zabronione, obejmuje to również stosowanie środków samoopalających.

Depilacja laserowa Białystok – czy jest bolesna?

Ludzie, którzy rozważają laserowe usuwanie włosów, boją się głównie bólu. Nasze odczucie zależy od połączenia naszych włosów i czerni melaniny z czymś więcej niż białymi, a osoby o ciemnej karnacji to więcej niż bladzi ludzie. Im ciemniejsze i grubsze włosy, tym ciemniejsza cera, tym większy ból. Zależy to w dużej mierze od progu bólu danej osoby. Osoba wykonująca zabieg przykłada laser do ciała punkt po punkcie. Laser wytwarza specyficzny dźwięk – „strzał”, który może również powodować dyskomfort. Kobiety opisują ból podczas depilacji laserowej jako pieczenie i mrowienie.

 

Depilacja laserowa bikini

Laserowe usuwanie włosów w okolicach bikini jest obecnie bardzo popularne. Zapewniamy najnowszy sprzęt dla zainteresowanych, skutecznie pomagając usunąć nadmiar włosów. Poniżej przedstawimy dokładny przebieg depilacji laserowej: depilacja laserowa wokół bikini.

Dziś panie stają się coraz bardziej świadome korzyści wynikających z usuwania włosów z intymnych miejsc. Jest to nie tylko związane z estetyką, choć oczywiście ma ważną wartość w procesie decyzyjnym, ale wiąże się również z kwestią czystości. Koncentrując się na usłudze laserowego usuwania włosów, można przeanalizować dwa modele w zależności od obszaru, który ma być objęty: usuwanie włosów z linii bikini lub zastosowanie głębokiego usuwania włosów.

 

Depilacja laserowa Białystok może trwale wyeliminować problemy ze zbędnym owłosieniem, co oczywiście może zapewnić większy komfort w codziennym życiu każdej kobiety. Ważne jest regularne powtarzanie następnej serii (około 4-5 serii uzyska pożądany wynik) i powtarzanie ich w dokładnie określonych odstępach czasu. Odległość między zabiegami jest określana osobę wykonującą zbieg zgodnie z tendencją i stanem klienta.

Depilacja laserowa – pachy

Laserowe usuwanie włosów pod pachą może wygładzić skórę pod pachą i usunąć nadmiar włosów. Po trwałym usunięciu włosów pod pachami nie musisz już pamiętać o codziennym goleniu włosów pod pachami.

Laserowe usuwanie włosów pod pachami to rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i dbają o gładką skórę pod pachami. Szczególnie polecany osobom o ciemnych, grubych, gęstych włosach. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy włosy odrastają tak szybko, że inne metody (takie jak golenie brzytwą) muszą być często powtarzane. Częste leczenie delikatnej skóry pod pachami może podrażniać skórę. Dlatego osoby o delikatnej skórze mogą używać lasera do usuwania włosów zamiast golenia włosów pod pachą golarką.

Po depilacji laserowej skóra pod pachami może stać się czerwona i zaogniona, a także mogą pojawić się pęcherzyki. Najlepiej nie brać gorącej kąpieli dwa dni po operacji. Nie możesz używać antyperspirantów i kosmetyków na bazie alkoholu. Możesz użyć zasypki lub kremów przeciwlodzeniowych, aby odżywić skórę pachy dziecka. Powinieneś unikać opalania na miesiąc przed operacją, pomiędzy kolejnymi powtórzeniami i miesiąc później.

 

Depilacja laserowa Białystok – nogi

Większość kobiet marzy o pięknych i gładkich nogach. Zwłaszcza latem, kiedy szczęśliwie odsłaniamy nogi, szukamy sposobu na uniknięcie golenia lub stymulowania wrastania włosów. Niestety, potrzeba dużo uwagi i odpowiedniej pielęgnacji, aby skóra była całkowicie gładka i zwykle nie mamy czasu na tydzień. Golenie brzytwą i usuwanie włosów woskiem, kremem lub syropem to czynność, którą powtarzamy w nieskończoność. Czy istnieje sposób na skuteczne usunięcie włosów i cieszenie się gładką skórą? Tak Możesz wybrać laser, aby raz na zawsze usunąć włosy z nóg!

Jeśli chcesz uzyskać najlepszy efekt laserowego usuwania włosów i usunąć 95% włosów, musisz wykonać szereg zabiegów. Zwykle jest 6-7 wizyt w salonie co 8-12 tygodni. Ta przerwa między kolejnymi zabiegami jest związana ze stadium wzrostu włosów. Laser stosowany w procesie usuwania włosów działa na włosy w aktywnej fazie wzrostu. Zwykle po pierwszym usunięciu włosów 30% włosów zostaje trwale usunięte.

Włosy damskie to nie tylko kwestia estetyczna. Włosy na nogach są widoczne i mogą wpływać na samoakceptację kobiety i jakość życia. Laserowe usuwanie włosów z nóg może trwale rozwiązać ten problem i przywrócić emocje do normy. Warto przemyśleć kroki, aby zapewnić gładkie nogi.

Etap usuwania niepotrzebnego owłosienia nóg za pomocą wiązki laserowej nie ma wielu przeszkód. Ze względów bezpieczeństwa zawsze przeprowadzimy osobistą rozmowę, na tej podstawie dana osoba kwalifikuje się do depilacji laserowej.

Depilacja laserowa twarzy

Nadmiar włosów jest problemem dla większości kobiet na świecie. Chociaż łatwiej jest ukryć zbyt wiele owłosionych nóg lub pachy, trudniej jest, jeśli jest to gruby zarost. Czy chcesz być nieskazitelną kobietą i mieć już wystarczająco dużo systemów, aby boleśnie usunąć brodę lub włosy z szyi?

W rzeczywistości wszystkie kobiety, które są zmęczone żmudnymi, nieefektywnymi i bolesnymi metodami usuwania włosów (takimi jak krem do usuwania włosów, pasta woskowa lub pasta cukrowa) mogą skorzystać z leczenia. Chociaż laserowe usuwanie włosów nie jest najtańszą metodą, na pewno przyniesie Ci długotrwały i gładki efekt. Pacjenci zazwyczaj wybierają brody, szyje i włosy z policzków. Pamiętaj, że im ciemniejsze i grubsze włosy, tym łatwiejsze i skuteczniejsze usuwanie włosów. Zabieg na jasnych i delikatnych włosach trzeba powtarzać wiele razy.

Laser usuwa włosy lasera na twarzy specjalną wiązką światła, oświetlając określony obszar skóry, dzięki czemu skóra wnika do mieszków włosowych i jest absorbowana przez farbę do włosów (a mianowicie melaninę). W wyniku tego wchłaniania żarówka jest nieodwracalnie uszkodzona, więc włosy nie są już stymulowane i nie mogą dalej rosnąć. Ważne jest, aby wiązka lasera przenikała w głąb skóry, nie uszkadzając jej powierzchni ani otaczającej tkanki. Jest tak dokładny jak najlepszy snajper do 100% i pozostaje neutralny dla innych funkcji naszego ciała. Po wybraniu leczonego obszaru ekspert prawidłowo ustawi głowicę lasera i dostosuje gęstość energii odpowiednio do grubości i ilości włosów w danej części twarzy.