Fala uderzeniowa Zdrowie Aloe Ever Shield

Aloe Ever ShieldAloe Ever Shield

Każda osoba stojąca przed wyborem dezodorantu zapewne wybierze tan na bazie naturalnych składników. Dezodorant Aloe Ever Shield to zarazem niezwykła skuteczność, ale tez uczycie komfortu od razu po zastosowaniu. Nie przeszkadza i nie koliduje z ulubionymi perfumami. Dezodorant aloesowy ma uniwersalne zastosowanie, jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, odpowiedni dla nastolatków, dezodorant naturalny do stosowania również przez alergików. Niweluje uczucie dyskomfortu związane z poceniem się podczas upału, zajęć sportowych oraz w sytuacjach stresowych. Kosmetyk naturalny, delikatny i bezpieczny dla skóry, ponieważ jak mało który produkt nie zawiera soli aluminium. Nie brudzi ubrań, daje długie poczucie czystości i komfortu.

Produkt ten nie blokuje naturalnych procesów pocenia, stosujemy go codziennie, a ponieważ dbamy o nasza skore nie jest nam obojętne co stosujemy na codzień. Nie zatrzymuje on pocenia ale zapobiega i niweluje nieprzyjemny zapach. Aloes zawarty w preparacie ma działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Drobnoustroje, które są odpowiedzialne za przykry zapach po zastosowaniu dezodorantu nie maja żadnych szans. Naturalna równowaga biologiczna skóry zostaje zachowana dzięki Aloe vera, który dodatkowo koi i nawilża skórę pod pachami, także podrażnioną po depilacji, sztyft aloesowy jest bardzo wydajny, zapewnia skuteczną ochronę we wszystkich sytuacjach i świeżość, która utrzymuje się przez cały dzień.

Sztyft bardzo dobrze sprawdza się również w zastosowaniu na stopy, aby zachować uczucie świeżości i uniknąć brzydkiego zapachu, aloes działa antybakteryjnie i hamuje powstawanie przykrego zapachu.
Aloesowy dezodorant w sztyfcie możesz zastosować w dowolnym momencie dnia. Po aplikacji dezodorantu nie musisz czekać z założeniem ubrania nawet w czarnym kolorze, dezodorant nie pozostawia żadnych śladów na ubraniach, chroni również przed powstawaniem żółtych plam od potu na jasnych ubraniach. Dezodorant możesz stosować bezpośrednio po depilacji, ponieważ doskonale łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra pod pachami będzie miękka i gładka.