Fala uderzeniowa Zdrowie Przeciwsłoneczne okulary z korekcją – idealne na lato i nie tylko

Przeciwsłoneczne okulary z korekcją – idealne na lato i nie tylko

Wiele osób, które na co dzień noszą okulary, w słoneczne dni staje przed dylematem: czy zostawić okulary w domu i nosić okulary przeciwsłoneczne, czy też nosić je jak zwykle i pogodzić się z koniecznością zezowania przez dłuższy czas. Zdecydowanie polecamy trzecie rozwiązanie: okulary przeciwsłoneczne na receptę.

Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne?

Najważniejszą funkcją okularów przeciwsłonecznych jest ochrona oczu przed promieniowaniem UV. Aby absorbować promieniowanie słoneczne, soczewki okularowe muszą mieć specjalne filtry. Okulary z filtrami UV chronią nasz wzrok, pochłaniając do 100% szkodliwych promieni. Okulary z ciemnymi soczewkami oprócz swojej typowo użytkowej funkcji pełnią również funkcję estetyczną. Okulary przeciwsłoneczne są bardzo stylowym drobiazgiem i stanowią doskonały dodatek do większości stylizacji.

Poniżej wskazówki dojazdu do salonu optycznego w Dąbrowie Górniczej:

Dla kogo poleca się okulary przeciwsłoneczne korekcyjne?

Okulary korekcyjne to zdecydowanie idealne rozwiązanie dla osób, które noszą okulary korekcyjne, a co za tym idzie mają wadę wzroku. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że noszenie okularów korekcyjnych nie wyklucza ich z używania okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne z Twoją receptą są wizualnie nie do odróżnienia od standardowych okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko świetnie wyglądają, ale chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i zwiększają kontrast, dzięki czemu obrazy są ostre i wyraźne. Okulary przeciwsłoneczne na receptę są idealnym dodatkiem do drugiej pary okularów na słoneczne dni podczas spacerów, jazdy na rowerze, jazdy samochodem czy wakacji. Teraz nie musisz z niczego rezygnować. Nie czekaj, sprawdź naszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych

Czy warto kupić okulary przeciwsłoneczne w letnim sklepiku czy sieciówce?

Letni sklepiki to zdecydowanie nie miejsce na zakup okularów przeciwsłonecznych. W większości przypadków nie mają niezbędnych certyfikowanych filtrów chroniących przed promieniami UV. W świetle słonecznym są przez to bezużyteczne, a nawet szkodliwe, ponieważ patrząc przez przyciemnianą, ale niefiltrowaną soczewkę, źrenica rozszerza się i przepuszcza więcej światła. Tylko te z odpowiednią powłoką filtra skutecznie ochronią Twój wzrok. Profesjonalne okulary korekcyjne zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przed słońcem, ponieważ zawierają najwyższej jakości filtry UV 400. Zawierają również powłokę antyrefleksyjną poprawiającą kontrast wizualny oraz powłokę utwardzaną, która zapewnia trwałość i chroni przed niektórymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doboru okularów optyk w Dąbrowie Górniczej Ci w Tym pomoże, adres oraz inneg niezbędne informacje sprawdzisz na stronie internetowej: https://optykpunktwidzenia.pl/optyk-dabrowa-gornicza/