Fala uderzeniowa Inne Dermacea – naturalne kosmetyki na łuszczycę

Dermacea – naturalne kosmetyki na łuszczycęZmagasz się ze zmianami skórnymi spowodowanymi łuszczycą, AZS, egzemą, rybią łuską czy wypryskiem alergicznym? Poznaj maści na łuszczycę rodzinnej firmy Dermacea. Ich receptury zostały oparte o najwyższej jakości składniki, które są pochodzenia naturalnego. Nie znajdziesz w nich zbędnych substancji chemicznych. Są również pozbawione sterydów, które niezwykle często wchodzą w skład preparatów do walki z objawami łuszczycy.

Silkum oraz Magnipsor – sprzymierzeńcy w walce z łuszczycą

Dermacea posiada w swojej ofercie dwie marki własne, których produkty zostały opracowane specjalnie z myślą o osobach dotkniętych łuszczycą i zmagających się z jej uporczywymi objawami.

 

 Skuteczna maść na łuszczycę – Silkum

Maść na łuszczycę Silkum jest optymalnym rozwiązaniem, jeśli Twoja skóra jest skrajnie wysuszona i na jej powierzchni pojawia się twarda i sprawiająca dyskomfort łuska. Maść na łuszczycę Silkum skutecznie redukuje ilość pojawiającego się zrogowaciałego naskórka. Doskonale sprawdzi się również przy niezwykle częstym i intensywnym w przebiegu łuszczycy swędzeniu. Zminimalizuje także widoczne na skórze zaczerwienienia i przyspieszy odbudowę uszkodzonej chorobowo struktury tkanek. Dzięki zastosowaniu tej skutecznej maści na łuszczycę, Twoja skóra będzie zdrowsza, bardziej elastyczna i miękka w dotyku.

 

 Skuteczna maść na łuszczycę – Magnipsor

Maść na łuszczycę Magnipsor White  to preparat o działaniu przeciwzapalnym oraz przeciwbakteryjnym. Dodatkowo reguluje pracę gruczołów łojowych i dzięki temu ogranicza nadmierne wydzielanie sebum przez skórę. Jeśli z powodu łuszczycy bądź atopowego zapalenia skóry twój naskórek jest silnie przesuszony i twardy, Maść na łuszczycę Magnipsor White skutecznie zmiękczy go i nawilży. Dodatkowym atutem maści Magnipsor jest jej silne działanie antyseptyczne, a więc niszczące drobnoustroje znajdujące się na powierzchni skóry.

 

Różne produkty na różne potrzeby – Dermacea

W ofercie sklepu Dermacea znajdziesz nie tylko kosmetyki na łuszczycę, ale też preparaty przeznaczone do skóry z egzemą czy atopowym zapaleniem skóry, między innymi:

  • Maść na egzemę Magnipsor White
  • Maść na atopowe zapalenie skóry Magnipsor White.