Fala uderzeniowa Rehabilitacja Fala uderzeniowa opinie

Fala uderzeniowa opinieFala uderzeniowa opinie. Terapia falą uderzeniową zbiera same pozytywne opinie w Internecie:

– „U mnie była walka 3 tygodnie z cieśnią nadgarstka, ale daliśmy rade! Pan Maciek to mega specjalista, człowiek z ogromną wiedzą i przesympatyczny. Pracoholik do tego, bez względu czy byłam o 9:00 rano czy o 20:00 zawsze jest w firmie !!! Do Body Move w Warszawie muszę jechać 20 minut w jedną stronę na zabieg, który trwa chwile. Ale warto!!! -Pozdrawiam całą ekipę Body Move”- Iwona.

– „Myślałem, że ta fala uderzeniowa to ściema, ale okazało się, że w moim przypadku była skuteczna. Już po jednej fali ból znacznie się zmniejszył, a po 5-u dniach mogłem zginać rękę w łokciu (w ciągu tych 5 dni robiłem 4 proste ćwiczenia izometryczne) W moim przypadku zabieg (5 min) był dość bolesny, ale do wytrzymania (moje schorzenie – kaletka z dużymi depozytami wapiennym jak w trzeciej fazie wapniejącego zapalenia ścięgna podgrzebieniowego – zespół bolącego barku), po fali ramię trochę bolało, w nocy nie mogłem spać, ale w następnym dniu byłem miło zaskoczony – ból był bardzo słaby i tylko przy pewnych i gwałtownych ruchach ręką. Można powiedzieć, że w znacznym stopniu pomogła mi jedna fala uderzeniowa. Jestem bardzo zadowolony z tej „nowatorskiej” metody leczenia (w Niemczech jest już od wielu lat). Wielu ludzi jest dowodem na to, że fala naprawdę działa. Jeśli macie problemy z barkiem to najpierw do ortopedy na USG i na falę uderzeniową. Może być jeszcze potrzebna fizykoterapia (na początek proste ćwiczenia izometryczne). Jeszcze raz szczerze polecam niesamowitą falę”. Jack

– „Mnie pomogli z haluksem, okazuje się, że super efekty daje fala uderzeniowa na halluksa, sceptycznie podeszłam do tematu, ale po 3 zabiegach ból ustąpił, halluksa się nie da naprawić bez operacji, ale można się pozbyć bólu i oto mi chodziło. Polecam”- Barbara.

– „Zmagałam się z łokciem tenisisty od 6 miesięcy, ultradźwięki, krioterpia, zero poprawy. Zrobiłam sobie w końcu USG na własną rękę i zaczęłam czytać w Internecie o różnych terapiach i tak wpadłam na terapię falą uderzeniową. To chyba najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Znowu mogę normalnie funkcjonować, już nie mogłam nawet zakupów wnieść na 2 piętro, bo łzy w oczach miałam. 1 seria zabiegów – 5 sztuk i ból się zmniejszył o 70% a przez kolejne 2-3 tygodnie coraz mniej ręka bolała, aż przestało kompletnie” – Jadwiga.

– „Kolega z pracy polecił mi terapię falą uderzeniową. U mnie ostroga piętowa była, od 2 lat się zmagałem, zrobili mi 6 zabiegów i już po 3 zabiegu ból spadł o połowę, naprawdę super młodzi ludzie, potrafili mi wytłumaczyć, na czym polega zabieg, że to nie rozbija ostrogi, tylko leczy stan zapalny. Bardzo polecam falę.”- Krzysztof.

– „U mnie dopiero 2 seria przyniosła efekt. Miałem koszmarny ból w łokciu, jestem informatykiem, od rana do wieczora siedzę przy komputerze i doprowadziłem do takiego stanu swój łokieć, że nie mogłem ręki nikomu podać, żeby się przywitać. Robiłem zabiegi z fali – za pierwszym razem było o 50% lepiej, ale po miesiącu jak odpocząłem, zrobiliśmy poprawkę razem z laserem Hilt i zniknął ból całkowicie, co potwierdziliśmy też na USG”

W „sieci” widnieje wiele innych, pozytywnych opinii na temat efektów stosowania fali uderzeniowej. Nie sposób ich wszystkich wymienić.