Fala uderzeniowa Inne Chrapanie – leczenie laserowe chrapania w klinice dr Ziemlewskiego

Chrapanie – leczenie laserowe chrapania w klinice dr ZiemlewskiegoChrapanie, choć jest w pełni naturalne, może prowadzić do problemów zdrowotnych. Bezdech senny a także trudności z zasypianiem znacznie wpływają na komfort snu, co przekłada się na złe samopoczucie w ciągu dnia, spadek koncentracji a także efektywności podczas codziennych obowiązków. Na szczęście szkodliwe, źle wpływające na nasz sen chrapanie można wyleczyć. Sprawdź jak leczone jest chrapanie w klinice dr Ziemlewskiego i jakie techniki na leczenie chrapania wykorzystywane są w klinice stomatologicznej Impladent.

Chrapanie – leczenie to szansa na zdrowy i wydajny sen

Leczenie chrapania to zabieg mający na celu redukcję miękkości i elastyczności tkanki miękkiej podniebienia, która rezonując powoduje chrapanie. W związku z tym, że chrapanie następuje w momencie wdechu, niektóre osoby mogą cierpieć na bezdech senny wywołany czasowy ustaniem wentylacji płuc. Wydawać by się mogło, że to nic niebezpiecznego, jednak do bezdechu sennego w przypadku chrapiących osób może dojść nawet setki razy, z których każdy stanowi poważne zagrożenie dla życia. Czasowy brak dopływu powietrza z tlenem może prowadzić bowiem do uduszenia lub niewystarczającego dotlenienia organizmu – to właśnie z tego powodu osoby chrapiące mogą odczuwać zmęczenie nawet określoną, dostosowaną do swojego wieku liczbę godzin. Leczenie chrapania to zabieg, który pozwala usunąć niedogodności wynikające z występowania chrapania oraz bezdechu sennego a także zniwelować ich przyczynę, czyli samo chrapanie.

Laserowe usuwanie chrapania w klinice Impladent

Laserowe usuwanie chrapania to zabieg bezbolesny, dzięki czemu nie wymaga znieczulenia ani miejscowego, ani ogólnego. Polega on na podgrzaniu tkanki światłem lasera, która prowadzi do kontrakcji kolagenu a w efekcie usztywnienia tkanki podniebienia. Dzięki jej usztywnieniu w wyniku laserowego usuwania chrapania łagodzone są wibracje miękkie, w które podczas snu wprowadzane są języczek oraz podniebienie miękkie. Redukcja występowania wibracji prowadzi zarówno do zaniku chrapania, jak również zmniejsza częstotliwość występowania bezdechów sennych do minimum. Laserowe usuwanie chrapania to procedura przeprowadzana trzykrotnie w odstępstwie kilku tygodni (dzięki czemu tkanka może się zregenerować) a efekty tego zabiegu utrzymują się przez mniej więcej rok. Klinika stomatologiczna Impladent oferuje laserowe usuwanie chrapania przeprowadzane przez stomatologów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu tego typu zabiegów, dlatego możesz mieć 100% gwarancji, że efekty końcowe będą satysfakcjonujące i znacznie poprawią komfort podczas snu.

Leczenie chrapania z dr Ziemlewskim

Chrapanie – leczenie prowadzone w klinice dr Ziemlewskiego gwarantuje efektywność i satysfakcję wynikającą z efektów końcowych. Poprawa jakości snu a także Twojego komfortu w jego trakcie przełożą się na Twoją większą wydajność w ciągu dnia i konieczności wykonywania codziennych obowiązków. Więcej informacji na temat leczenia chrapania w klinice dr Ziemlewskiego znajdziesz na stronie. Sprawdź ofertę kliniki stomatologicznej Impladent i zwalcz chrapanie w samym zarodku!